BørneIntra v2.19.1

Forældreråd: Beder-Malling dagtilbud

Amaliegården

Forældre:

Anne Gaarde Fisker
Anne Gaarde Fisker

Kasper Gaarsted Poulsen
Kasper Gaarsted Poulsen

Maja Nordtorp Müller
Maja Nordtorp Müller

Stine Borgstrøm
Stine Borgstrøm

Børnehuset Ajstrupvej

Forældre:

Amanda Sindal Stounbjerg
Amanda Sindal Stounbjerg

Mor til Laust og Viggo.

Dina Nedergaard El Kabier
Dina Nedergaard El Kabier

Ditte Højgaard Madsen
Ditte Højgaard Madsen

Eva Drud Gram
Eva Drud Gram

Lasse Højgaard Madsen
Lasse Højgaard Madsen

Far til Liv og Gro fra børnehaven. Medlem af forældrerådet

Mette Hedegaard Fiedler
Mette Hedegaard Fiedler

Adr.: Balskærvej 58, 8340 Malling

Tlf.: 25341413 (M)

E-mail: metgirl24@hotmail.com

Sophie (Feb 13) grøn stue Liv (Juli 15) vuggestuen

Pernille Selch Holm
Pernille Selch Holm

Sahra Hjort Normann
Sahra Hjort Normann

Personale:

Birte Overgaard Jensen
Birte Overgaard Jensen

Børnehuset Eghovedvej

Forældre:

Christin Vandkilde Højlund
Christin Vandkilde Højlund

Josefine Hansen
Josefine Hansen

Katrine Lindrup Grunnet
Katrine Lindrup Grunnet

Kristian Mikkelsen
Kristian Mikkelsen

Maria Dehn Albrektsen
Maria Dehn Albrektsen

Mette Løve Nørgaard
Mette Løve Nørgaard

Morten Brockdorff
Morten Brockdorff

Tlf.: 60383961 (A)

Personale:

Mark Nielsen
Mark Nielsen

Pædagogisk leder

Tine Gielfeldt
Tine Gielfeldt

Børnehuset Tværgade

Forældre:

Andreas Mikkelsen
Andreas Mikkelsen

Anna Linnéa Harck
Anna Linnéa Harck

Anne Bruun Gunnestrup
Anne Bruun Gunnestrup

Betina Thysk Gammelgaard
Betina Thysk Gammelgaard

Lars Dankert Jakobsen
Lars Dankert Jakobsen

Formand for forældrerådet samt suppleant i Malling Dagtilbuds bestyrelse. Far til Kaisa og Lucia

Sara Zeberg Olesen
Sara Zeberg Olesen

Sidsel Brøgger
Sidsel Brøgger

Sofie Klapp
Sofie Klapp

Personale:

Julie Kempel Smitsdorf
Julie Kempel Smitsdorf

Børnehuset Østerskov

Forældre:

Lotte Meinert Toft
Lotte Meinert Toft

Sascha Kristiane Sandfeld Sørensen
Sascha Kristiane Sandfeld Sørensen

Simon Milwertz Philipsen
Simon Milwertz Philipsen

Tina Aagaard Petersen
Tina Aagaard Petersen

Personale:

Stine Møller Hansen
Stine Møller Hansen

Dagplejen Beder-Malling

Forældre:

Line Gangelhof
Line Gangelhof

Malene Kira Brandt
Malene Kira Brandt

Suppleant

Malene Krei Askou
Malene Krei Askou

Malene Schjøth Raundahl
Malene Schjøth Raundahl

Suppleant

Mette Synnøve Møller Jensen
Mette Synnøve Møller Jensen

Næstformand

Nanna Stendys Tryk
Nanna Stendys Tryk

Suppleant

Steffen Lund Andersen
Steffen Lund Andersen

Bestyrelsesmedlem

Personale:

Bente Jul Brix
Bente Jul Brix

Pædagogisk leder

Lonnie Engelbrekt Petersen
Lonnie Engelbrekt Petersen

Personale representant i forældrerådet og Dagtilbudets bestyrelse.

Grønnebakken

Forældre:

Camilla Keel
Camilla Keel

Dina Øllegaard Rasch Fredslund
Dina Øllegaard Rasch Fredslund

Sascha Steen Olsen
Sascha Steen Olsen

Stine Kurtzmann Lundberg
Stine Kurtzmann Lundberg

Personale:

Joan Elkær Sø
Joan Elkær Sø

Karin Dollerup Sloth
Karin Dollerup Sloth

Himmelblå

Forældre:

Anna Christina Borre Leth
Anna Christina Borre Leth

Claus Hindhede Hansesgaard
Claus Hindhede Hansesgaard

Kristian Lund
Kristian Lund

Lene Bjerre Sekkelund
Lene Bjerre Sekkelund

Line Andersen
Line Andersen

Peter Thomsen
Peter Thomsen

Smilehullet

Forældre:

Anna Bruun Jespersen
Anna Bruun Jespersen

Bente Skou Paulsen
Bente Skou Paulsen

Henrik Kongensbjerg
Henrik Kongensbjerg

Laura Emilie Dahlgaard Fallesen
Laura Emilie Dahlgaard Fallesen

Mads Krogh
Mads Krogh

Suppleant

Randi Heidemann Gottfredsen
Randi Heidemann Gottfredsen

Rune Sommer
Rune Sommer

Sofie Baltzer Hansen
Sofie Baltzer Hansen

Stephanie Darga Aarestrup
Stephanie Darga Aarestrup

Personale:

Anette Grønlund
Anette Grønlund